Collection: Add-On Items

We're living in unprecedented times and understand the stress and worry lots of you are facing when it comes to shopping. That's why we've worked with our suppliers to find a great selection of fresh fruit and veg, household items and more. Simply pick your items, click, and collect from the Union Shop.
37 products
  • Lemon Muffin
    Regular price
    £3.60
    Sale price
    £3.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Norfolk Crunch Roll (Pack of 4)
    Regular price
    £1.60
    Sale price
    £1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Quorn Mince
    Regular price
    £2.55
    Sale price
    £2.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Velvet Muffin
    Regular price
    £3.60
    Sale price
    £3.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage Roll
    Regular price
    £4.00
    Sale price
    £4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft White Roll (Pack of 4)
    Regular price
    £1.60
    Sale price
    £1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Wholemeal Roll (Pack of 4)
    Regular price
    £1.60
    Sale price
    £1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Sausage Roll
    Regular price
    £4.00
    Sale price
    £4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Bloomer
    Regular price
    from £1.40
    Sale price
    from £1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Farmhouse
    Regular price
    from £1.40
    Sale price
    from £1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White French Stick
    Regular price
    £1.10
    Sale price
    £1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wholemeal Bloomer
    Regular price
    from £1.40
    Sale price
    from £1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wholemeal Farmhouse
    Regular price
    from £1.40
    Sale price
    from £1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out